Київ: заснована ще одна спільнота найбільшої католицької чоловічої організації

Київ: заснована ще одна спільнота найбільшої католицької чоловічої організації

Днями у парафії св. Миколая у Києві 18 чоловіків приєднались до Лицарів Колумба. Це католицька організація, яка поширена по цілому світі. 

Чоловіків до Лицарів Колумба приймав регіональний делегат – Петро Галуга. До храму св. Миколая також приїхали великий лицар з парафії св. Олександра Віктор Смульський та лицарі з інших парафій. 

Після Святої Меси відбулось урочисте прийняття чоловіків до спільноти Лицарів Колумба. Охочі належати до спільноти читають присягу, у якій вони підтверджують готовність жити згідно з вірою та принципами моралі. Нові члени спільноти отримали розарій, аби якомога частіше прибігати до заступництва Богородиці, пам’ятний значок та лицарську стрічку.

Цього дня у парафії розпочала своє функціонування рада Лицарів Колумба (структурна одиниця). Великий лицар (керівник ради) тісно співпрацює з настоятелем парафії, аби визначати провідні напрямки діяльності ради. Під час Святої Меси відповідно до потреб частина лицарів прислуговує біля вівтаря, під час великих парафіяльних урочистостей забезпечують координацію та порядок. В Україні багато рад лицарів здійснювали благодійні проєкти, щоб допомогти потребуючим та малозабезпеченим під час пандемії коронавірусу, а особливо активізувались з початком повномасштабного вторгнення в Україну.  

Духовним опікуном ради став настоятель о. Павло Вишковський ОМІ. Він висловив свою радість з приводу створення нової спільноти чоловіків, яка у всьому світі нараховує 3 мільйони практикуючих католиків.  

Лицарі Колумба – всесвітня організація, яка об’єднує чоловіків-католиків. Заснована у 1882 році блаженним отцем Майклом Маꥳвні у США. Головні напрямки діяльності лицарів визначають 4 ключові поняття: благодійність, єдність, братерство, патріотизм.   

За матеріалами: парафія св. Миколая

Схожі новини:

Поширити новину: