Сколе: за українсько-польської співпраці відкрито молодіжний центр

Сколе: за українсько-польської співпраці відкрито молодіжний центр

28 листопада у м. Сколе відбулася активація Центру роботи з молоддю ім. св. Йоана Павла ІІ. Центр було створено в рамках Програми транскордонної співпраці Польщі та України, як поєднання культурної та історичної спадщини Жешівського та Львівського регіонів. Реконструкцію будівлі було здійснено за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Про це пише Львівська архідієцезія.

На урочистому відкритті Центру св. Йоана Павла ІІ був присутній архієпископ Мечислав Мокшицький. Митрополит Львівський поблагословив приміщення, які будуть місцем зустрічей і розвитку дітей та молоді, а згодом, як і планувалося, стануть теж місцем проведення міжнародних культурних та освітніх заходів.

У підсумковій конференції взяли участь представники обласної та місцевої влади, а також представники Генерального Консула РП в Україні. Присутні бути українські координатори проєкту від Спільного Технічного Секретаріату Програми Транскордонного Спіробітництва та представники польських партнерів з Місця Пястового (Польща) – генеральний економ Згромадження Святого Архангела Михаїла.

Настоятель парафії Семи Страждань Матері Божої у м. Сколе о. Матеуш Ґрохля, під опікою якого буде діяти Центр, подякував усім залученим до фінансування, будівництва і сприяння усім супутнім процесам, за їхній вклад у появу такого осередку, який буде служити місцем зустрічей, спілкування та розвитку місцевої молоді та дітей.

На завершення конференції архієпископ Мечислав Мокшицький вручив відзнаки заслуженим особам, завдяки зусиллям та праці яких, попри труднощі та виклики часу, був реалізований цей проєкт.

Текст і фото: Олександр Кусий

Схожі новини:

Поширити новину: