КАТОЛИЦЬКІ МЕДІА

КАТОЛИЦЬКІ МЕДІА

Католицький Медіа-Центр поширює духовну літературу, літургійні книги та сувенірну продукцію; усе це можна замовити в інтернет-книгарні. Довгий час сайт КМЦ був новинним ресурсом, на якому висвітлювавалося релігійне й суспільне життя Церкви в Україні та світі, а також публікувалися катехитичні матеріали та літургійні тексти.

Від 2022 року редактори Католицького Медіа-Центру працюють над сторінкою Римсько-Католицької Церкви в Україні – офіційним ресурсом Конференції єпископів.


КАТОЛИЦЬКІ МЕДІА

На базі КМЦ виходить щомісячний дитячий християнський часопис «Водограй». Видання розповсюджується в усіх областях України, щоб нести дітям справжні істини й допомогти їм зростати в цім світі у правді, мирі та любові. Видання журналу розпочалося у 2001 році з накладом 800 примірників.


КАТОЛИЦЬКІ МЕДІА

2010 року в Україні розпочало мовлення «Радіо Марія» (мережа католицьких радіостанцій, які функціонують більше ніж в 70 країнах світу). Відповідальним за радіо призначений отець Олексій Самсонов. Радіо цілодобово транслює молитовні, катехетичні й соціальні програми.


КАТОЛИЦЬКІ МЕДІА

Плодом праці КМЦ також можна вважати початок діяльності в Україні «Католицького Телебачення Віковічного Слова» («EWTN») 2011 року. «EWTN Україна» належить до всесвітньої мережі кабельного телебачення, заснованої в 1980 році в Америці. Частина програм перекладена з англійської мови, частина – власного виробництва. «EWTN» транслює Святі Меси й інші важливі події з церковного життя України, катехизи й цикли передач, що покликані збагатити знання та примножити віру глядачів.

YouTube, Facebook


КАТОЛИЦЬКІ МЕДІА

Часопис «CREDO» зародився 1992 року як журнал, який видавали у Вінниці. 2009 року часопис цілковито перейшов у електронний формат. Сайт пропонує інформацію про релігійне і повсякденне життя, допомагає дивитися на світські теми з погляду віри, створює відео- й аудіо програми, подає Літургію Слова й тексти Літургії Годин.

YouTube, Facebook


КАТОЛИЦЬКІ МЕДІА

«Clara Studio» пропонує різноманітні формати матеріалів для катехизації та допомоги в духовному житті. Функціонує у Вінниці при монастирі отців капуцинів, має телевізійну й анімаційну студії, студію звукозапису та видавництво. Завдяки створеним матеріалам «Clara Studio» поширює християнські, моральні, гуманістичні цінності, прагнчи до єдності та порозуміння.

Facebook, Instagram, YouTube


КАТОЛИЦЬКІ МЕДІА

Видавництво Святого Павла, засноване Товариством святого Павла (паулістами), розпочало діяльність в Україні 2016 року. Воно пропонує катехетичну, художню, науково-пізнавальну, подарункову продукцію, літературу для дітей тощо.

Facebook, YouTube, Instagram


КАТОЛИЦЬКІ МЕДІА

Невелике видавництво босих кармелітів «Bibliotheca Carmelitana» розташоване при Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві. Видавництво спеціалізується на виданнях кармелітської духовності.


КАТОЛИЦЬКІ МЕДІА

При Інституті богословських наук Непорочної Діви Марії в Городку діє невеличке видавництво, яке спеціалізується на друку катехитичної продукції. Також з 2021 року інститут почав видавати часопис «Immaculata», який виходитиме на закінчення академічного року.


КАТОЛИЦЬКІ МЕДІА

Видавництво «Кайрос» було засноване 1993 року при католицькому коледжі св. Томи Аквінського у Києві (нині Інститут релігійних наук). Через рік опіка над видавництвом повністю перейшла до отців домініканців. Видавництво піклується про якість та змістовність виданих книг, пропонує українські та зарубіжні видання на філософську, теологічну, духовну тематики.

Facebook, Instagram


КАТОЛИЦЬКІ МЕДІА

2018 року Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського започаткував діяльність інтернет-журналу «Verbum». Часопис говорить про актуальні питання сьогодення з погляду віри, його тексти скеровані на формування зрілих християн, які розуміють свою віру.
Facebook , Instagram


КАТОЛИЦЬКІ МЕДІА

1996 року завдяки ініціативі отців мар’янів в Україні виник журнал «Слово між нами», який друкувався в Харкові. Журнал виходить українською і російською мовами, розповсюджується в Україні та за її межами, має друковану та аудіоверсію. Журнал допомагає читачам зміцнити й поглибити віру. Від 2023 року журнал виходить під назвою «Слово між нами оселилося».

Facebook, YouTube, Viber, Telegram


КАТОЛИЦЬКІ МЕДІА

Сестри лоретанки 2007 року заснували журнал «Розарій» , мета якого – підтримка духовного й молитовного життя вірян. На сторінках журналу можна знайти проповіді, молитви, поради й цікаві актуальні статті.


КАТОЛИЦЬКІ МЕДІА

25 липня 2021 р. розпочав роботу «Veritas» – новий євангелізаційний медіапроєкт Мукачівської дієцезії. Він покликаний нести Слово Боже, розповідати про навчання Церкви, давати відповіді на питання, що виникають як у глибоко залучених у життя Церкви людей, так і тих , хто поки що перебуває на відстані. Проєкт пропонує проповіді, катехизи, інтерв’ю, роздуми, прямі ефіри, Літургію Слова тощо.

«Veritas» наразі діє українською та угорською мовами, адже Мукачівська дієцезія має особливе багатство: багатомовність і мультикультурність.

Facebook, Viber, YouTube, Instagram


КАТОЛИЦЬКІ МЕДІА

У Мукачівській дієцезії публікуються два періодичні видання: з травня 1996 року – часопис угорською мовою «Új Hajtás» [Уй гойташ], що у перекладі українською означає «Новий пагін», а також з Адвенту 2001 р. україномовна газета дієцезії – «Світло».