РЕКОЛЕКЦІЙНІ ОСЕРЕДКИ

Реколекції (від лат. recolligere – повторно збирати) – кількаденний час, присвячений духовному відновленню через молитву, тишу, конференції та сповідь.

Для духовних вправ, які можуть відбуватись на самоті або у невеличкій групі, наша Церква пропонує такі місця:

Християнський відпочинковий Центр «Карітас-Спес Зарічани»

Центр знаходиться в серці соснового лісу біля Житомира на березі р. Тетерів. Комфортні умови проживання, професійне футбольне поле, дитячі майданчики, можливість прогулянок на човнах та «контакту» з овечками, забезпечать для вас незабутній відпочинок.

Деталі – офіційна сторінка


Християнський відпочинковий Центр «Карітас-Спес» в с. Яблуниця

Центр пропонує унікальну можливість для духовного оздоровлення, навчання та активного відпочинку дітей і дорослих. Розташований у високогір’ї Карпат на висоті 960 м над рівнем моря у с. Яблуниця, Івано-Франківської обл., на відстані 8 км від гірськолижного курорту Буковель та 28 км від м. Яремче.

Деталі – офіційна сторінка


Християнський відпочинковий Центр «Карітас-Спес Олександрівка»

Пропонуємо унікальну можливість для духовного оздоровлення, навчання та активного відпочинку дітей і дорослих. Центр розташований у мальовничій місцевості на березі річки Случ у с. Олександрівка (Житомирська область) 14 км від м. Новоград-Волинський.

Деталі – офіційна сторінка


Реколекційний дім блаженного Йоана Бейзима

Специфіка реколекційного дому, яким опікуються отці-єзуїти, полягає у проведенні ігнатіанських реколекцій, які відбуваються за відповідною програмою. Дім, розташований у Хмельницькому, розрахований на проведення реколекцій і днів зосередження для окремих груп (до 10 осіб).

Деталі та контакт – о. Бартломєй Пшепелюк, 098 326 2156; fazasi@gmail.com,

Інтернет-сторінка


Інтеграційний центр «Замлиння» релігійної місії «Карітас-Спес» Луцької дієцезії

Від 2015 року у с. Замлиння, Любомльського р-ну, Волинської області, діє інтеграційний центр. Завдяки вдалому розташуванню серед недоторканої мальовничої природи Полісся та наявністю всіх необхідних приміщень центр є осередком для проведення відпочинку для дітей, груп молоді та дорослих, а також місцем для проведення зустрічей митців (вже відбулось кілька артпроєктів та пленери іконопису).

Деталі та контакт – о. Ян Бурас, e-mail: burasjan@gmail.com

Інтернет-сторінка


Кармелітська пустельня

Між Житомиром і Бердичевом, у мальовничому селі Гвоздава, розташована пустельня босих кармелітів. Реколекції передбачені в тиші та з Божим Словом. Духовні вправи можна переживати індивідуально або в малій групі (до 4 учасників).

Детальна інформація за тел. 067 592 52 30, о. Максиміліан OCD


Дім гостей при бенедиктинському монастирі св. Йосипа в Солонці

Відповідно до бенедиктинської духовності, яка підкреслює важливість гостинності, під Львовом функціонує Дім гостей до якого входить: 13 кімнат з усіма зручностями (9 одномісних і 4 двомісні). Він доступний усім, жінкам і чоловікам, які шукають Бога і прагнуть вникнути в ритм життя бенедиктинської спільноти. Це добре місце для проведення реколекцій індивідуальних або для організованих груп.

Детальна інформація: solonka.osb@gmail.com

Інтернет-сторінка