Малі Біблії та освячені автомобілі прямують зі Львова на фронт

Малі Біблії та освячені автомобілі прямують зі Львова на фронт

Сокільницькі активісти, що дбають про наше українське військо, приготували три автомобілі, які були урочисто освячені перед парафіяльним храмом св. Йоана Павла ІІ.

Настоятель сихівської парафії о. Яцек Коцур і настоятель парафії св. Йоана Павла ІІ о. Григорій Драус освятили автомобілі і поблагословили військових. Допомагали у проведенні  урочистості Лицарі Колумба. Між іншими були присутні сім’ї з окупованих територій та прифронтових місцевостей, котрі знайшли прихисток в парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові.

Віряни передали військовим книги видавництва святого Павла «Біблія. Фрагменти, що зміцнюють душу», які були видані завдяки організації Допомога Церкви в потребі. Книги потраплять безпосередньо на фронт, вони призначені для військових. Ми віримо, що вони оберігатимуть і душу, і тіло наших захисників від кожного ворога. 

Водночас лунала молитва за військових, які повертаються на фронт. Один із них Юрій Бовт, який багато разів брав участь у пішому паломництві до Більшівців, дякував Богові за порятунок життя під час обстрілу. Перебуваючи у місці бойових дій, він їхав раніше освяченим автомобілем, маючи біля серця, у кишені військового одягу «Євангеліє на кожний день». Його тоді обстріляли, а одна з куль затрималася в книзі… Тепер він з Божою допомогою повертається у стрій.

Це також була нагода, щоб представити навчання Церкви про справедливу війну і обов’язок та право захищати Батьківщину і її громадян, зокрема найслабших.

Текст: о. Григорій Драус

Фото: Анастасія Трофімчук

Схожі новини:

Поширити новину: