Архієпископ Мокшицький: Папа робить все, щоби ця війна якнайшвидше закінчилась

Архієпископ Мокшицький: Папа робить все, щоби ця війна якнайшвидше закінчилась

Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький підкреслив важливість візиту делегації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до Ватикану та зустрічі зі Святішим Отцем. За його словами – це найширше представництво українського громадянського суспільства.   

Про це повідомляє Vatican News

Архієпископ Мечислав Мокшицький наголосив на активну участь Папи Франциска у допомозі постраждалому українському народу та докладанні зусиль, щоб покласти край війні.

«Для нас було дуже важливо, що всі представники конфесій та інших релігій змогли приїхати сюди, до Святішого Отця, до Апостольської Столиці, щоб особисто висловити свої почуття, представити реальну ситуацію в Україні. І хочемо сказати, що Святіший Отець вислухав нас з такою великою терпеливістю, добротою та увагою. Так само ми могли це зробити і з іншими представниками Святого Престолу, Державним секретарем чи іншими, щоб представити реальну ситуацію в Україні, – підкреслив архієпископ Мокшицький. – І, можна сказати, це був час такого одужання, що фактично всі якось відпочили духовно, набралися сил, щоб далі, коли повернуться до своєї країни, могли протистояти тим труднощам, які [на них там] чекають. Святіший Отець сказав нам, що він постійно залишається поруч з нами, що кожного дня молиться, що кожного дня переживає ці важкі ситуації і що він зробить все для того, щоб ця війна якнайшвидше закінчилася».

Нагадуємо, 24-25 січня делегація ВРЦіРО здійснила робочий візит до Ватикану. Римсько-Католицьку Церкву в Україні представляв митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький, який виконує обов’язки очільника єпископату України.

Головне фото: Vatican Media

Схожі новини:

Поширити новину: