Папа: ніколи не забуваймо молитися за Україну

Папа: ніколи не забуваймо молитися за Україну

Загальну аудієнцію, що відбулася після зустрічі провідниками і представниками різних віросповідань з України, Папа Франциск завершив черговим закликом щоденно молитися за Україну. Перед тим прозвучав заклик, присвячений пам’яті жертв Голокосту, наголошуючи на тому, що для побудови братерства потрібно викорінювати ненависть і насильство.

Про це пише Vatican News.

«Нехай же в наших думках і наших молитвах не забракне згадки про багатостраждальну Україну», – сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції в середу, 25 січня 2023 року, завершуючи зустріч з паломниками думкою про страждання українського народу.

«Сьогодні вранці, – сказав він, – я мав зустріч з провідниками різних віровизнань, які є в Україні, всі згуртовані, й вони розповіли мені про біль цього народу. Ніколи не забуваймо, кожного дня, молитися за остаточний мир в Україні».

Перед тим, як виголосити вітання до італомовних прочан, Папа Франциск нагадав, що післязавтра, 27 січня, відзначатиметься Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. «Пам’ять про це винищення мільйонів людей, євреїв і представників інших вірувань, не може бути ні забутою, ні заперечуваною. Постійні зусилля задля спільного будування братерства неможливі, якщо спочатку не викорчувати ненависть і насильство, що привели до жахіть Голокосту», – підкреслив Святіший Отець.

Схожі новини:

Поширити новину: