Ватикан: зустріч ВРЦіРО зі Святішим Отцем

Ватикан: зустріч ВРЦіРО зі Святішим Отцем
Фото: УГКЦ

Як повідомлялося, делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій України 24-25 січня перебуває з візитом у Ватикані. Сьогодні вже відбулась зустріч із понтифіком.

25 січня зранку представники ВРЦіРО зустрілися зі Святішим Отцем, щоби подякувати за молитву, підтримку та дієву допомогу для українського народу. Під час зустрічі понтифік отримав пам’ятні подарунки: копію бурштинового серця, дитячий малюнок та копію скульптурної композиції з фігурою архангела Михаїла, що 2020 року була встановлена на Володимирській гірці у Києві за участі представників різних конфесій.

Під час зустрічі Папа Франциск подякував за свідчення єдності різних церков в Україні. «Дякую вам за цю вашу єдність, це для мене багато значить. Це схоже до дітей в сім’ї, де один є там, інший – деінде, але коли мама хвора, всі збираються разом», – сказав він, підкреслюючи, що в цьому випадку не йдеться про єврейську, ісламську, християнську, православну чи католицьку Україну, але про «маму Україну», задля якої всі гуртуються разом. «Це приклад перед обличчям величезної поверховності, яку сьогодні бачимо в нашій культурі», – мовив Святіший Отець.

Понтифік запевнив учасників зустрічі у своїй близькості з українським народом та постійних контактах з представниками України.

Українська делегація також зустрілась із Державним секретарем Ватикану кардиналом П’єтро Пароліном та Секретарем у справах відносин Святого Престолу з державами архієпископом Полом Річардом Ґаллаґером.   

Ввечері представники ВРЦіРО візьмуть участь у Вечірні з нагоди свята Навернення Апостола Павла та завершення Тижня молитов про єдність християн у базиліці св. Павла поза мурами. 

Схожі новини:

Поширити новину: