ВРЦіРО зустрілась з очільником Папської Ради міжрелігійного діалогу (ДОПОВНЕНО)

ВРЦіРО зустрілась з очільником Папської Ради міжрелігійного діалогу (ДОПОВНЕНО)

Виконувач обов’язків голови Конференції єпископів України архієпископ Мечислав Мокшицький розпочав свій візит до Ватикану у складі делегації ВРЦіРО.

Як повідомлялося, цього тижня делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій зустрінеться зі Святішим Отцем Франциском, Державним секретарем Ватикану П’єтро Пароліном та представниками окремих дикастерій.

23 січня митрополит Мечислав Мокшицький прибув до Ватикану. Вранці наступного дня він звершив Святу Месу у костелі св. Анни (єдина парафія, що звершує душпастирську діяльність в Державі-Місті Ватикану). Цього ж дня, 24 січня, делегація ВРЦіРО відвідала Собор св. Софії (УГКЦ) та осідок Папської Ради міжрелігійного діалогу. Тут гостей з України прийняв очільник відомства – кардинал Міґель Анхель Аюсо Ґіхот.

Опісля делегація зустрілася з Надзвичайним і Повноважним послом України при Святому Престолі Андрієм Юрашем. Кількома тижнями раніше, напередодні похорону Бенедикта XVI, архієпископ Мокшицький разом з єпископом-помічником Харківсько-Запорізької дієцезії Яном Собіло вже були тут.

Нагадуємо, 25 січня делегація ВРЦіРО зустрінеться з папою Франциском та візьме участь у Вечірні з нагоди завершення Тижня молитов про єдність християн.

Схожі новини:

Поширити новину: