Митрополит Львова на дипломатичному прийомі посольства Британії

Митрополит Львова на дипломатичному прийомі посольства Британії

17 травня, архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський взяв участь у прийомі організованому львівським офісом Посольства Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії з нагоди святкуванні коронації Короля Чарльза III та Королеви Камілли.

Про це пише Львівська архідієцезія.

Це перший офіційний захід офісу Посольства Великобританії у Львові і нагода ближче познайомитися із Надзвичайним і Повноважним Послом Сполученого Королівства в Україні Дамою Меліндою Сіммонс.

У заході взяли участь очільники міста та області, а також представники дипломатичних установ різних країн.

У вітальному слові пані посол подякувала усім присутнім за те, що не зважаючи на такий важкий час, прибули щоб розділити радість коронації британських монархів, адже це визначна подія, яка буває раз на покоління і об’єднує усіх мешканців Співдружності: «Коли я дивилась церемонію, мою увагу привернула одна цікава деталь – колір килима у Вестмінстерському абатстві нагадував кольори українського прапора і це було дивовижно. Я також була глибоко зворушена, як багато українців слідкували за церемонією коронації і розділяли з нами радість цього дня. Сьогодні також перший офіційний захід львівського офісу нашого Посольства в Україні. Це нова віха в історії наших двосторонніх відносин у місті Лева, яке нас так тепло приймає.

І на завершення хочу зазначити, що Велика Британія буде з Україною стільки, скільки це буде потрібно, щоби повернути мир на всій вашій землі, звершити справедливість і закласти міцні основи для безпеки та процвітання українського суспільства, як невід’ємної частини європейської сім’ї та міжнародної спільноти».

Текст: Віта Якубовська

Фото: Олександр Кусий

Схожі новини:

Поширити новину: