Брат Бенедикт Свідерський OFM: відновити нашу ідентичність

Брат Бенедикт Свідерський OFM: відновити нашу ідентичність

Як повідомлялося, 16 травня міністром провінції св. Архангела Михаїла було обрано брата Бенедикта Свідерського OFM. Новообраний очільник провінції поділився своїми думками про своє нове служіння. 

«В дусі генерального капітулу нашого ордену, так само і моє служіння має допомогти нам усім стати тими, ким ми повинні бути, тобто відновити нашу ідентичність. Розумію велику відповідальність, яку тепер буду нести, перед Богом, Церквою, Братами і людьми, з якими працюють усі наші брати францисканці. Прагну бути насамперед слугою для всіх і разом крокувати до святості. Ми переживаємо важкий час війни, і в цьому часі нам потрібно жити далі, війна не може паралізувати наше францисканське життя. В цьому часі нам потрібно впроваджувати зміни і реформи в нашому внутрішньому житті провінції, але також переформатовувати нашу діяльність. Маю надію, що за підтримки братів і вірян, ми як францисканська провінції св. Архангела Михаїла в Україні, зможемо відповісти на всі виклики, які ставить нам життя. Доручаюся вашим молитвам», – зазначив брат Бенедикт. 

Рідна сестра брата Бенедикта, Клара Свідерська, є абатисою сестер бенедиктинок. 

Коротка біографія новообраного міністра провінції бр. Бенедикта Свідерського

Дата народження: 25.08.1981 р. м. Житомир

Вступ до ордену: 7.09.1999 р.

Вічні обіти: 17.09.2004 р.

Рукоположення в сан священства: 8.07.2006 р. в рідній парафії св. Йоана з Дуклі в м. Житомир.

2006-2007 рр. служив як вікарний священник у м. Ковель.

2007-2010 рр. працював в парафії св. Станіслава Костки у м. Баранівка, Житомирської обл. як вікарій парафії та віце-магістр новіціату. 

2010-2013 рр. служив вікарієм в санктуарії Богородиці Чудес у м. Мотта ді Лівенца (Італія). 

2010 р. розпочав навчання у Венеції в Інституті екуменічних наук (ISE), де у 2013 р. здобув науковий ступінь ліценціату з догматичного богослов’я (спеціалізація – екуменізм).

2013-2016 рр. був настоятелем парафії Воздвиження Всечесного Хреста у м. Шепетівка, Хмельницької обл.

2016-2023 рр. був настоятелем парафії св. Флоріана у м. Шаргород, Вінницької обл.  2021-2023 рр. економ провінції св. Архангела Михаїла в Україні.

16.05.2023 р. обраний вищим настоятелем провінції св. Архангела Михаїла в Україні.

Володіє українською, польською, італійською мовами.

Схожі новини:

Поширити новину: