Луцьк: реколекції родин Домашньої Церкви

Луцьк: реколекції родин Домашньої Церкви

З 12 до 14 травня в катедральній парафії святих апостолів Петра і Павла в Луцьку відбулися тематичні реколекції для родин Домашньої Церкви.

Про це пише Луцька дієцезія.

Реколекції, в яких прийняли участь родини з руху Домашньої Церкви із парафій з Луцька та Рівного, провадив босий кармеліт отець Артур Рихта. У часі реколекцій одну зі Святих Мес очолив ординарій Луцької дієцезії єпископ Віталій Скомаровський.

Впродовж трьох днів, учасники поглиблювали власну віру та вміння підтримувати одне одного в подружжі та родині – через спільну молитву, діалог і роздуми. Реколекції надали змогу присутнім зосередитися на поглибленні молитви в «Наметі зустрічі».

Тематика реколекцій нагадала учасникам про важливість спілкування та зустрічей у родинах, а також про силу молитви у підтримці сімейних відносин через духовне зростання.

На спільних зустрічах у групах родини мали змогу поділитися своїм досвідом, випробуваннями та радощами, які постають в щоденному сімейному житті.

Тематичні реколекції, в яких взяли участь родини Домашньої Церкви, стали важливим етапом їхнього духовного шляху та розвитку. Під керівництвом отця Артура Рихти OCD сім’ї отримали незабутні враження, нові знання та вміння для зміцнення родинних уз.

Схожі новини:

Поширити новину: