Єпископ Віталій Скомаровський: «Не втомлюймося в молитві за мир в Україні»

Єпископ Віталій Скомаровський: «Не втомлюймося в молитві за мир в Україні»

16-17 березня відбулося 58 пленарне засідання Конференції римсько-католицьких єпископів України, під час якого було обрано нового голову. Як повідомлялося, ним став ординарій Луцької дієцезії єпископ Віталій Скомаровський. У розмові з новим очільником КЄУ ми запитали його, як він сприйняв новину про свій вибір та які головні виклики стоять перед Церквою в Україні в теперішній час.

Ексцеленціє, як Ви сприйняли новину про обрання Вас головою Конференції єпископів?

Мій кандидат не пройшов. Це є додаткові обов’язки, не такі великі та страшні, але все-таки комусь це потрібно виконувати, комусь треба служити. Моє покликання до священства – це моє рішення служити для Церкви. Церква зараз мені довірила це, тому будемо служити й прошу усіх підтримувати мене молитвою.

Які, на Вашу думку, головні виклики стоять у цей час перед Церквою в Україні?

Ми сьогодні не плануємо якихось завдань перед Церквою, ми зараз не можемо це робити. Тому що війна на сьогодні сама ставить перед нами виклики. Найбільше до чого ми зараз покликані та наше завдання, це втомлюватися в молитві за мир, щоб він прийшов на нашу землю.

Цей Рік Милосердя, який єпископи оголосили в нашій Церкві. Маємо надію, що цей дар Божого Милосердя, дар миру прийде в нашу країну.

Спілкувався Максим Железницький

Схожі новини:

Поширити новину: