Призначеного нового керівника ватиканської лікарні «Bambino Gesù»

Призначеного нового керівника ватиканської лікарні «Bambino Gesù»

Італійський економіст Тіціано Онесті замінить Маріеллу Енок, яка очолювала лікарню від 2015 року.

Про це пише Vatican News.

У понеділок, 27 березня 2023 року, прес-служба Святого Престолу повідомила про те, що кардинал П’єтро Паролін, на основі повноважень, отриманих від Папи Франциска, призначив професора Тіціано Онесті головою Адміністративної ради педіатричної лікарні «Bambino Gesù» на наступні три роки. Призначення набирає чинності від 1 квітня 2023 року.

Тіціано Онесті, який є викладачем економіки підприємств в університеті «Roma Tre», вже займав керівні та аудиторські посади, зокрема, в Італійських Залізницях, в концернах «Eni», «Telecom» та в різних неприбуткових організаціях. Від 2017 року він входив до колегії аудиторів рахунків лікарні «Bambino Gesù». Його призначення відбулося на очільника лікарні відбулося після того, як подала у відставку його попередниця 79-річна Маріелла Енок, яка очолювала лікарню від 2015 року. Її тепер призначено радницею з проєктів розвитку лікарні.

Лікарня «Bambino Gesù» проводить наукові дослідження та надає допомогу дітям і підліткам з різних куточків світу. Від початку широкомасштабного російського вторгнення тут також отримують лікування діти, що постраждали від обстрілів, або ті, чиє лікування на батьківщині неможливе через війну. Станом на кінець січня цього року майже дві тисячі таких дітей отримали тут допомогу.

Схожі новини:

Поширити новину: