«Bambino Gesù»: лікування українських дітей з любов’ю

«Bambino Gesù»: лікування українських дітей з любов’ю

Як повідомлялося, кілька днів тому Ватикан відвідала українська делегація ВРЦіРО. Представники церков також відвідали дитячу лікарню «Bambino Gesù». 

Про це повідомляє Vatican News.  

Крім того, що лікарня оснащена та працює згідно новітніх технологій, тут з особливою турботою приймають дітей з України. У відповідь на слова вдячності від церковних діячів, директорка лікарні Маріелла Енок зазначила: «Ви не повинні нам дякувати, оскільки ми робимо це за наказом серця, бо цих дітей ми не лише лікуємо, ми їх любимо». 

Вона також розповіла про становище дітей, які прибувають до Італії. «Хоча я миттєво зв’язалася з Міністерством закордонних справ, Червоним Хрестом та [італійськими] службами цивільного захисту через два дні після початку війни, перші люди прибули попутками: як легковими, так вантажівками чи фургонами, навіть, долаючи деякі відрізки дороги пішки… Ці перші діти прибули, ніби шукаючи притулку, поранені, з ампутованими кінцівками, осколками в черепах, – розповідає Маріелла Енок. – Потім поступово з’явилися діти, які вже пройшли хіміотерапію, наприклад, і потребували продовження такого лікування, або ж потребували реабілітації. До сьогодні вони продовжують надходити, так що кількість наших пацієнтів від початку війни і до сьогодні вже сягнула понад 1900 осіб». 

Схожі новини:

Поширити новину: