«Сильні вірою»: реколекції для дівчат у Бердичеві 

«Сильні вірою»: реколекції для дівчат у Бердичеві 

20-22 січня 2023 року у Бердичеві відбулися реколекції, яким товаришувало гасло: «Сильні вірою». Ці слова є частиною думки, яку передав у своїй духовній спадщині наш засновник блаженний о. Гонорат Козьмінський: «Якщо віра Твоя сильна, якщо триваєш у ній міцно, все переможеш». 

До монастиря сестер гонораток прибуло 12 дівчат. Це був час спільного слухання та зростання у вірі. Учасницям товаришував бр. Станіслав Нуцковський OFMConv. 

У своїх конференціях отець підкреслював, що віра – це відносини з Богом. Віра – від слухання, а слухаємо того, кого любимо. Із віри випливає любов, яка є уважна та турботлива, дієва та ніжна, несе радість. 

«Насамперед я вдячна Богу за можливість переживати ці реколекції. У простоті своїй тема «Сильні вірою» була розкрита і пережита по максимуму. За день і «два хвостики» я встигла пережити особисте переосмислення віри на основі власних переживань, Біблії, конференцій отця, свідчення інших учасників та запрошених осіб. Окрім цього, атмосфера на реколекціях була місцем дії Духа Божого. Я ніби потрапила в паралельний світ, де пройшла довгий шлях, і от я знову в реальності, де минуло лише три дні. Повернувшись додому, маю благодать і натхнення на розвиток віри», – ділиться своїми враженнями Соня з Коростеня.

Схожі новини:

Поширити новину: