Українських дітей у ватиканській лікарні відвідала акторка Анджеліна Джолі

Українських дітей у ватиканській лікарні відвідала акторка Анджеліна Джолі

Сторінка педіатричної лікарні «Дитятка Ісуса» наводить слова американської зірки кіно, яка стверджує, що молиться за припинення війни.

Про це пише Vatican News.

«Я молюся за припинення війни. Це єдиний спосіб зупинити страждання та необхідність втікати з теренів конфлікту. Це жахливо бачити дітей, які платять ціну цього своїми життями, здоров’ям і травмами». Такі слова американської акторки Анджеліни Джолі наводить Facebook-сторінка ватиканської педіатричної лікарні «Bambino Gesù».

В середу, 30 березня, зірка кіно прибула до медичного закладу, щоби відвідати дітей з України, що прибули до Італії через війну, що триває в них на батьківщині, та зустрітися із лікарями й медперсоналом, що піклуються про них.

Візит відбувся в день, коли Агентство ООН з питань біженців оголосило про те, що протягом місяця 4 мільйони українців залишили країну, а 6,5 мільйонів стали внутрішньо переміщеними особами. Згідно з даними Дитячого фонду ООН, більше як половина українських дітей були змушені залишити свої домівки, 2 мільйони з яких стали біженцями і щонайменше 2,5 мільйона – внутрішньо переміщені.

Анджеліна Джолі є послом доброї волі Управління верховного комісара ООН в справах біженців.

Схожі новини:

Поширити новину: