Папа Франциск: «У темряві Господь близько нас. Не знаємо як, але близько»

Папа Франциск: «У темряві Господь близько нас. Не знаємо як, але близько»

Вітаючись із вдовами та з дітьми, які втратили батьків, Папа Франциск розділив з ними їхній біль, заохочуючи не боятися молитися, ставлячи Богові запитання: «Чому?».

Про це пише Vatican News.

«Дякую вам за візит! Тут, перед вами, не знаю що й сказати. Мовчання є співчутливим», – такими словами Папа Франциск розпочав своє привітання, приймаючи у п’ятницю, 24 березня 2022 р., родичів шахтарів, які постраждали внаслідок вибухів на кам’яно-вугільних шахтах «Пнювек» в Павловіцах та «Зоф’ювка» в Ястшемб’є-Здрую, що в Сілезькому воєводстві на півдні Польщі.

Трагедії трапилася у квітні минулого року: 20 числа на шахті в Павловіцах вибухнув метан. Там перебували 42 гірники. Розпочалася рятувальна операція, вибухи повторилися наступними днями. Трагічним підсумком стали 9 загиблих і 7 пропалих безвісті, між якими – рятувальники, 30 людей отримали поранення. Через загрозу вибухів рятувальні роботи припинилися. А 23 квітня стався обвал у шахті в Ястшемб’є-Здрую, який забрав 10 життів, 52 гірникам вдалося дістатися на поверхню.

Приймаючи родичів, Святіший Отець назвав жахливою втрату чоловіка чи тата в такій аварії, враховуючи, що дехто залишився похованим у шахті. «В такі хвилини, іноді, здається, що коли молимося, Бог нас не вислуховує. Мовчання мертвих і мовчання Бога… І це мовчання іноді викликає в нас гнів. Але не бійтеся: цей гнів – це молитва. Це одне з тих “чому?”, які ми безперервно повторюємо в таких ситуаціях», – сказав Папа, додаючи, що відповіддю на це є слова: «У темряві Господь близько нас. Не знаємо як, але близько».

Наступник святого Петра проказав у тиші молитву, а тоді поблагословив присутніх і привітався з кожним особисто.

Схожі новини:

Поширити новину: