Ланцюг світла та молитви: у Франції запалюватимуть свічки за Україну

Ланцюг світла та молитви: у Франції запалюватимуть свічки за Україну

Протягом Великого Посту, в той час як в Україні розпочався другий рік широкомасштабної війни, французька благодійна організація «Діло Сходу» (l’Œuvre d’Orient) організовує благодійну акцію під назвою «Ланцюг світла для України». Асоціація пропонує запалити придбану за пожертву свічку, «супроводжуючи це молитвою в сопричасті з українцями».

Про це пише Vatican News.

Організація «Діло Сходу», що з 1924 року підтримує християн в Україні, пропонує католицьким дієцезіям, парафіям і школам по всій Франції запалити свічку під час Великого Посту в молитві за всіх українців. Пожертви, які зберуть під час акції, що триватиме до 9 квітня, направлять на підтримку Української Греко-Католицької Церкви в її служінні своєму народові.

Асоціація планує розповсюдити 20 000 свічок із зображенням українського прапора та греко-католицького хреста усім, хто має намір приєднатися до діла милосердя у молитві за припинення війни в Україні. До кожної свічки додаватимуть картку з молитвою, в якій є прохання до Бога «відкрити наші очі і серця, даруючи нам мужність будувати мир», та підтримувати в кожному з нас «полум’я надії, щоб ми з наполегливістю робили вибір на користь діалогу та примирення, щоб мир врешті-решт переміг».

Пліч-о-пліч з Україною

З самого початку широкомасштабної війни організація «Діло Сходу» засвідчила свою солідарність з терплячим українським народом, розвиваючи гуманітарну місію.

Нещодавно, напередодні Різдва, у відповідь на дефіцит електроенергії, працівники асоціації доставили в Україну 42 генератори, щоб допомогти впоратися з холодом та перебоями в електропостачанні. Генератори розподілили між греко-католицькими парафіями та сім’ями Києва, Харкова та Чернівців.

Раніше асоціація надсилала в Україну машини швидкої допомоги та кілька сотень тон речей першої необхідності. Благодійники працюють безпосередньо з сім’ями або громадами, які постраждали від війни, пов’язуючи їх з французькими громадами для створення мережі солідарності.

Задля ширшого аналізу потреб вимушено переміщених українців та активного реагування на виклики, співробітники «Діла Сходу» декілька разів їздили до України з гуманітарними місіями.

Схожі новини:

Поширити новину: