Карітас Європа: ми стоїмо на порозі кризи

Карітас Європа: ми стоїмо на порозі кризи

Карітас Європа попереджає, що зростання цін в Європі загрожує бідністю мігрантам, пенсіонерам та самотнім батькам. Нещодавнє дослідження організації показало, серед іншого, що понад 75% пенсіонерів відчувають фінансові труднощі через поточну кризу.

Про це повідомляє Vatican News.

Марія Найман, генеральна секретарка Карітас Європа, повідомляє, що вже від початку пандемії зросла кількість людей, які звертаються за допомогою. Однак зараз цей процес прискорився. У відповідь на це організація намагається розширити свої можливості для допомоги бідним. Вона також наполягає на відповідних державних соціальних програмах.

«Опитування, яке ми провели, показує, що є багато груп, які постраждали від нинішнього зростання вартості життя. Особливо важко переживають кризу батьки-одинаки. Понад 90 відсотків респондентів цієї категорії повідомили про труднощі. Біженці та люди, які вже жили в бідності, також мають проблеми. З початку пандемії ми бачимо все більше людей, які просять про допомогу. Однак зараз цей процес ще більше прискорився. Думаю, головна причина – зростання цін, особливо на товари першої необхідності. Людям важко купувати їжу, платити за оренду чи опалення. Я думаю, що у зв’язку з зимою це тільки початок кризи», – зазначила Найман.

Схожі новини:

Поширити новину: