Архієпископ Мокшицький до Лицарів Колумба: бути апостолами Милосердя

Архієпископ Мокшицький до Лицарів Колумба: бути апостолами Милосердя

28 січня, в суботу, у Львівській Митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії відбулася щорічна Різдвяна зустріч представників українських рад Лицарів Колумба. Святу Месу, у співслужінні з капеланами рад, очолив Національний капелан Лицарів Колумба в Україні архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський.

Про це пише Львівська архідієцезія.

На початку Святої Меси митрополит прийняв від польських Лицарів Колумба «Світло надії» – вогонь із вічної лампади в каплиці Божої Матері Ченстоховської, який прибув з Ясної Гори на знак солідарності та молитовної підтримки для України у часі війни та вирушить зі Львова в усі регіони України.

У своїй проповіді архієпископ назвав милосердя тим вогнем, який треба передавати світові та звернув увагу всіх присутніх на те, що проголошений єпископами України Рік Милосердя має бути часом великої всенародної солідарності, великої діяльності для досягнення миру, добра і справедливості.

«Будучи спільнотою Церкви, хочемо формувати нашу діяльність відповідно до думок і заповідей Бога, шляхом милосердя, на якому видно людей, які потребують допомоги. Робимо це, адже хочемо, як говорив св. Йоан Павло ІІ, у Божому Милосерді вбачати порятунок людства і щастя кожної людини зокрема. Тому теж зі св. Йоаном Павлом ІІ закликаємо, будьмо апостолами Милосердя, бо воно є вогнем, який треба передавати теперішньому світу. (…) А світло з Ясної Гори довіряю усім, хто прагне його прийняти. Довіряю його і вам, Лицарі Колумба, щоб ви першими вирушили в путь із цим світлом миру і занесли його людям обтяженим війною. В ім’я переможної Марії, нехай цей пломінь допоможе нам потоптати зло і відкинути його від меж нашого дому», – зазначив Мокшицький.

Після завершення Святої Меси відбулися підсумково-організаційні збори, на яких відзвітували за рік, що минув і накреслили плани на рік, який розпочався, а також спільне колядування у митрополичій курії Львівської архідієцезії.

Схожі новини:

Поширити новину: