Святіший Отець попросив супроводити молитвою його наступну Апостольську подорож

Святіший Отець попросив супроводити молитвою його наступну Апостольську подорож

Перед тим, як вирушити в довгоочікувану подорож до ДР Конго та Південного Судану, Папа Франциск звернувся зі словами вітання до народів, які очікують на це його візит, а всіх вірних закликав молитися за його успішний перебіг.

Про це пише Vatican News.

Після молитви «Ангел Господній» в неділю, 29 січня 2023 року, Папа Франциск нагадав про те, що післязавтра вирушить в Апостольську подорож у Демократичну Республіко Конго та в Республіку Південний Судан.

«Складаючи подяку цивільній владі й місцевим єпископам за запрошення та за приготування цих візитів, щиро вітаю дороге населення, яке мене очікує», – мовив Святіший Отець, зауваживши, що ці землі переживають випробування тривалими конфліктами: ДР Конго страждає, насамперед на сході країни, від збройних сутичок та визискування, а Південний Судан, виснажений роками війни, з нетерпінням чекає припинення насильства, що змушує багатьох людей жити як біженці в умовах великих злиднів.

«У Південний Судан я прибуду разом з Кентерберійським архієпископом і з Модератором Генеральної Асамблеї Шотландської Церкви: таким чином ми як брати проведемо екуменічне паломництво миру», – сказав Папа, додаючи: «Всіх прошу, будь ласка, супроводжувати цю подорож молитвою».

Схожі новини:

Поширити новину: