Очільник Лицарів Колумба здійснив офіційний візит підтримки українців

Очільник Лицарів Колумба здійснив офіційний візит підтримки українців

Найвищий лицар Патрик Келлі під час дводенного візиту до Львова подарував від ордену Лицарів Колумба медичне обладнання для дитячої лікарні Охматдит у Львові. Пізніше відбувся брифінг з партнерами щодо проєкту з розмінування деокупованих територій. А у вівторок – урочисте відкриття Open Knights Модульного мікрорайону для переселенців у Брюховичах, у партнерстві з «Мудрою справою» – благодійним відділом УГКЦ. 

Національний делегат ЛК в Україні Юрій Малецький разом з регіональними делегатами зустрів високоповажних гостей вже 4 грудня ввечері.

Серед офіційних зустрічей також відбулася спільна молитва з Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом Шевчуком та виконувачем обов’язків голови римсько-католицького єпископату України митрополитом Мечиславом Мокшицьким.

У Львівській семінарії у понеділковий вечір була вечеря з внутрішньо переміщеними особами та акція надання для них продуктових наборів і подарунків напередодні свята св. Миколая для дітей. На закінчення візиту, після зустрічі з внутрішніми переселенцями у римсько-католицькій семінарії, Найвищий Лицар відвідав основну локацію гуманітарної допомоги Лицарів Колумба в Україні – Центр Милосердя у Брюховичах.

З перших днів повномасштабного вторгнення Лицарі Колумба почали активно займатися підтримкою переміщених осіб, як в Україні, так і поза її межами. На сьогоднішній день лицарі активно працюють по всій Україні. Вони одними з перших доправили гуманітарну допомогу у визволені Ірпінь, Бородянку, Балаклію, Ізюм і Херсон. Від 24 лютого братами в Україні було доставлено та розповсюджено 1700 тон продуктової допомоги та речей першої необхідності. Члени польської гілки організації запакували та надіслали для українців близько 85 000 пачок продуктових наборів, які скоординували та розповсюдили українські лицарі. Для декількох ініціатив по всій Україні у співпраці з Церквою було надано фінансову підтримку для організації простору, забезпечення потреб ВПО, як-от купівля генераторів чи ремонт приміщень.

Очільник Лицарів Колумба здійснив офіційний візит підтримки українців

Лицарі Колумба є найбільшою чоловічою католицькою організацією у світі, яка налічує близько 2 млн братів. Також Орден є найбільшою організацією такого типу в Україні – вона охоплює понад 2 000 чоловіків – вірних Римсько-Католицької та Греко-Католицької Церков. Брати працюють згідно чотирьох головних принципів: благодійність, єдність, братерство, патріотизм.

Візит Патрика Келлі в Україну є виразом підтримки українських Лицарів Колумба та українського народу, жестом пильної уважності до потреб та братньої допомоги.

Нагадаємо, що на початку жовтня з коротким візитом солідарності та підримки Україну відвідав архієпископ Балтімора (Меріленд, США) Вільям Лорі, Найвищий капелан Лицарів Колумба.

Схожі новини:

Поширити новину: