Париж: Карітас і Святий Престол про роль жінок і справедливе суспільство

Париж: Карітас і Святий Престол про роль жінок і справедливе суспільство

Міжнародна зустріч, яку організовують «Caritas Internationalis» та постійне представництво Святого Престолу при ЮНЕСКО, обговорюватиме труднощі з якими зустрічаються жінки, наголошують на важливості їхньої участі у суспільному житті на всіх рівнях.

Про це пише Vatican News.

27-28 жовтня 2022 року у Парижі відбудеться конференція «Повне обличчя людства: жінки-лідери задля справедливого суспільства», в якій візьмуть участь 30 спікерів з усього світу для обговорення ключових питань, які стосуються залучення жінок до будування справедливого суспільства.

Інтегральні обговорення задля культури зустрічі

Конференція проходитиме в штаб-квартирі ЮНЕСКО у Парижі і транслюватиметься в прямому ефірі на каналах Vatican News в YouTube англійською, французькою та іспанською мовами. Перший день конференції буде присвячений ключовим питанням щодо участі та лідерства жінок, а також аналізові конкретних ситуацій, пов’язаних з бідністю та насильством. Дискусії другого дня будуть зосереджені на шляхах, необхідних для створення кращих можливостей і умов для повного залучення та участі жінок у творенні справедливого суспільства.

Міжнародна зустріч, яку організовує «Caritas Internationalis» та постійне представництво Святого Престолу при ЮНЕСКО, передбачає обговорення сприяння культурі зустрічі, в якій досвід і навички жінок цінуються та включаються в розвиток справедливого суспільства, а також дослідження соціологічних та етичних бар’єрів, викликів та можливостей, пов’язаних з участю жінок у керівництві та прийнятті рішень на всіх рівнях.

Формування через слухання

Захід розпочнеться промовою Державного Секретаря Святого Престолу кардинала П’єтро Пароліна. Серед доповідачів – сестра Алессандра Смеріллі, секретарка Дикастерії сприяння цілісному людському розвитку, адвокатка з Пакистану Табассум Юсаф, а також різні представники Карітасу, між якими отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор Карітас-Спес Україна. Представники організації Карітас також поділяться своїм досвідом в роботі з жінками, які зустрічаються з різноманітними труднощами, щоб сформувати принципи та практичні кроки, які сприятимуть розквіту цілісного обличчя людства. Сприяння лідерству та участі жінок у прийнятті рішень є ключовим пріоритетом для «Caritas Internationalis», який є «благодійним підрозділом Католицької Церкви». Учасники конференції сподіваються на глибокі роздуми щодо запропонованої теми, а також накреслити шлях для вжиття заходів на місцевому, регіональному та глобальному рівнях з метою формування більш справедливого суспільства.

Схожі новини:

Поширити новину: