Калуш: прощання із загиблими захисниками України

Калуш: прощання із загиблими захисниками України

У суботу, 21 січня, у місті Калуш попрощалися з трьома Героями України — Василем Грицюком, Володимиром Павлюком та Костянтином Литвинчуком. У спільній молитві взяв також участь військовий капелан Львівської архідієцезії та настоятель у місті Калуші о. Роман Стадник.

Про це пише Львівська архідієцезія.

Молитву за полеглими героями очолив архієпископ і митрополит Івано-Франківський владика Володимир. Поминальні моління відбулися у Палаці культури «Мінерал», куди чисельно прибули духовенство, родичі та друзі загиблих, військовослужбовці та небайдужі мешканці міста й околиць.

Одразу після заупокійного моління траурна колона із загиблим Василем Грицюком попрямувала у село Боднарів, що у Калуському районі Івано-Франківської області. Чин похорону Героя відбувся 22 січня у рідному селі Боднарів, де його поховали. Чин похорону Володимира Павлюка та Костянтина Литвинчука відбувся 22 січня у Калуші. Поховали Героїв на Алеї Слави міського кладовища.

Калуш: прощання із загиблими захисниками України

Як відомо, під час вогневого контакту з ворогом в районі населеного пункту Зелений Гай у Запорізькій області 19 січня загинув старший сапер, 31-річний калушанин – Костянтин Литвинчук. 45-річний калушанин Володимир Павлюк загинув 18 січня під час бойових дій поблизу Роздолівки Донецької області. У запеклому бою з ворогом також поблизу Роздолівки на Донеччині 18 січня загинув 21-річний боєць із Боднарова Василь Грицюк.

Схожі новини:

Поширити новину: