Мешканці Бахрейну вважають візит Папи історичним

Мешканці Бахрейну вважають візит Папи історичним
AP Photo/Alessandra Tarantino

«Це був історичний візит, який ми довго очікували», – розповів мешканець Бахрейну Халед Алі. Він звернув увагу на довгу традицію толерантності щодо християн у його королівстві. Він сам, хоч і є мусульманином, навчався у католицькій школі, якою опікувались сестри монахині. 

Про це пише КАІ.

Королівство Бахрейн у 30-х роках минулого століття прийняло біженців-християн та дозволило будівництво найбільшої католицької святині у регіоні. Пізніше відкрилось на трудову міграцію, через яку прибули християни з Індії та Філіпін. Новим жителям забезпечили свободу культу. Усі ці жести мали місце, коли зацікавлення міжрелігійним діалогом ще не було загальним, а багато релігійних лідерів його не підтримували.   

«Міжрелігійний діалог – необхідний, особливо в наш час. Він єднає людей та релігійних лідерів, які мають великий авторитет. У минулому були лідери, яким не подобався діалог. Папа і великий імам Аль-Азхар, підписуючи спільну декларацію, започаткували процес, який триває до сьогодні. Сьогодні всі зацікавлені міжрелігійним діалогом, що маю надію, призведе до руйнування багатьох мурів, які ми звели протягом сотні років міжрелігійних війн. У центрі, замість релігійної різниці, яка нас ділить, буде поставлено гуманність, яка нас єднає», – підкреслює Халед Алі. 

Схожі новини:

Поширити новину: