Візит Папи в Бахрейн: заклик до побудови більш мирного світу

Візит Папи в Бахрейн: заклик до побудови більш мирного світу

Апостольський Адміністратор Північної Аравії сподівається на успішність візиту Папи до Бахрейну, відзначаючи залученість до його підготовки влади країни та актуальність подорожі у надзвичайний момент історії.

Про це пише Vatican News.

Історичний візит Папи Франциска до маленького острівного королівства Бахрейн є результатом численних зустрічей, які відбулися в останні роки, спілкування між Його Величністю Королем Бахрейну та Святішим Отцем. Про це зазначив єпископ Пауль Гіндер, Апостольський Адміністратор Північної Аравії, у своїй статті для часопису L’Osservatore Romano. У публікації він відзначив важливі аспекти Апостольської подорожі Папи до Бахрейну, яка є першими відвідинами цієї країни Наступником апостола Петра.

Пошук взаєморозуміння завдяки дії Бога

Ієрарх пригадав, що після того, як йому зателефонували з Апостольського Престолу та повідомили про намір Святішого Отця, він розпочав підготовку Апостольської подорожі. На його думку, вибір відвідати цю країну був дуже своєчасним, оскільки королівство на даний час досить відкрите для християн, враховуючи, що близько 70 відсотків населення становлять мусульмани. «Понад 200 років Бахрейн слідує шляхом толерантності та має багаті традиції як місце відкритості для культур інших частин світу», – зазначив Пауль Гіндер. Водночас він зауважив, що Папа добре усвідомлює нестабільну ситуацію в цьому регіоні та світі, особливо зараз. Тому ієрарх в особливий спосіб підкреслює гасло Апостольської подорожі – Мир на землі людям доброї волі. «Я думаю, що послання є дуже чітким: якщо ми не будемо шукати шлях взаєморозуміння та взаємоповаги, то шансів на досягнення миру є мало. З іншого боку, як християнин я переконаний, що власними силами ми не зможемо досягти миру. Це дар Божий, і ми можемо тільки співпрацювати», – підкреслив єпископ.

Відповідальність перед Богом за мирний світ

На його думку, візит Папи Франциска є наступним кроком мирного співіснування, згідно з Документом про людське братерство, підписаним в Абу-Дабі 2019 року. «Однією з головних проблем сучасного світу є те, що люди бояться зустрічатися і дивитися один одному в очі. Люди часто вважають себе хорошими, а інших поганими. Але це не так. Я не тільки хороший, я ще й поганий. І також інший не тільки поганий, але й хороший. Якщо ми можемо мислити у такий спосіб і дивитися на ситуацію з вірою, ми показуємо, що є відповідальними перед Богом», – зазначив Апостольський Адміністратор Північної Аравії, додаючи, що одного разу перед Господом нам доведеться відповісти, що ми зробили для побудови більш мирного світу, якого Він бажав, створюючи його. «Я сподіваюся, що послання подорожі Папи Франциска до Королівства Бахрейн принесе плоди в серцях і умах всіх тих, хто стане свідком візиту та адресатом його послання», – підсумовує єпископ Пауль Гіндер.

Схожі новини:

Поширити новину: