Бахрейн: молитва про мир відбудеться під покровом Богородиці

Бахрейн: молитва про мир відбудеться під покровом Богородиці

Екуменічна зустріч та молитва про мир, що заплановані в рамках Апостольської подорожі Папи Франциска до Бахрейну, відбудеться 4 листопада у католицькій катедрі Матері Божої Арабської. Це друга за величиною святиня на Аравійському півострові.

Про це пише КАІ.

Катедра була посвячена менше року тому. Будівництво цього храму вважається віхою релігійної відкритості в ісламському королівстві Бахрейну у Перській затоці.

Презентабельна святиня поблизу столиці, Манами, має восьмикутну структуру з великим дахом у формі намету як купола. Ця архітектура має пригадувати біблійну історію Мойсея. Відповідно до традиції Старого Завіту, Мойсей наказав збудувати намет зустрічі, де зустрічався зі своїм людом, що прямував з Єгипту до Обіцяної Землі. Катедра, що вміщує 2300 вірян, присвячена Матері Божій Арабській. У 2011 році Апостольська Столиця обрала Арабську Богородицю покровителькою вікаріату Північної Аравії.

Бахрейн можна вважати країною культурної та релігійної толерантності, що не властиво іншим частинам регіону. Церква та християнські спільноти становлять 9 % суспільства, що нараховує 1,7 млн осіб. Віряни мають у розпорядженні 19 християнських місць культу.

Католики у Бахрейні об’єднані у дві церковні спільноти. Найстаріша з них, парафія Пресвятого Серця Ісуса у столиці Манамі, існує від 1938 року, а через рік збудовано храм – перше місце християнського культу у Перській Затоці. З огляду на зріст кількості вірян, пізніше була заснована нова парафія Відвідин Пресвятої Богородиці в Авалі, що 20 км південніше від Манами.

Схожі новини:

Поширити новину: