Оприлюднено програму Апостольської подорожі до Бахрейну

Оприлюднено програму Апостольської подорожі до Бахрейну

На початку листопада Папа Франциск здійснить візит до Бахрейну, де братиме участь у форумі, присвяченому діалогові та внескові сходу та заходу в людське співіснування.

Про це пише Vatican News.

Як повідомлялося раніше, від 3 до 6 листопада 2022 року Папа Франциск перебуватиме в Королівстві Бахрейн, де братиме участь у «Бахрейнському форумі діалогу: Схід і захід задля людського співіснування». У четвер, 6 жовтня, у Ватикані оприлюднено програму цієї Апостольської подорожі, що включатиме відвідини двох міст.

Святіший Отець вирушить з Риму до Авалі вранці, 3 листопада. Перший день включатиме візит ввічливості до Короля Бахрейну, офіційну церемонію привітання та зустріч з представниками влади, дипломатичного корпусу та громадянського суспільства, що відбуватиметься у Сахірському королівському палаці.

На площі Аль-Фіда, що входить до комплексу згаданого палацу, вранці, 4 вересня, відбудеться закриття «Бахрейнського форуму діалогу», під час якого Папа Франциск виголосить промову. Після обіду заплановані зустрічі з Великим Імамом Аль-Азгар в резиденції Святішого Отця в палаці, з членами Мусульманської ради старійшин у мечеті палацового комплексу, та екуменічна зустріч і молитва за мир у катедральному соборі Пресвятої Богородиці, Покровительки Аравії.

У суботу, 5 листопада, Наступник святого Петра відслужить Святу Месу на «Бахрейнському національному стадіоні», а ввечері матиме зустріч з молоддю, що відбуватиметься у школі «Пресвятого Серця». Завершальною подією подорожі буде зустріч із духовенством, богопосвяченими особами, семінаристами і душпастирськими співробітниками, яка відбудеться в неділю, 6 листопада, в храмі Пресвятого Серця в Манамі, столиці країни. Промовивши молитву «Ангел Господній», Папа від’їде до Сахірської повітряної бази в, звідки відлетить до Риму.

Логотип і гасло візиту

Подорож відбуватиметься під гаслом «Мир на землі людям доброї волі», що є словами з Євангелії від Луки, якими ангели звіщали про народження Божого Сина. Логотип сформований із прапорів Королівства Бахрейн і Святого Престолу, стилізованих у формі двох долонь, відкритих до Бога, символізуючи зусилля народів зустрічатися в дусі відкритості та без упереджень. Плодом такої братерської зустрічі є дар миру, представлений оливковою гілкою посередині відритих долонь. Напис «Папа Франциск» виконаний синім кольором як вказівка на те, що Апостольська подорож ввірена заступництву Пречистої Діви Марії, яка вшановується у місцевому катедральному соборі Пресвятої Богородиці, Покровительки Аравії, який є даром королівства Католицькій Церкві.

Схожі новини:

Поширити новину: