Єпископ Дубравський: капелан дає Бога, як у слові Божому, так і в Євхаристії

З нагоди відзначення капеланського служіння міською владою Кам’янця-Подільського єпископ Леон Дубравський висловив подяку від Духовної Ради міста: «Дякуємо міській владі за співпрацю з Церквою. Бачимо, що капеланство має велике значення не тільки для війська, але й кожної людини, як свідомого християнина».

Про це пише Кам’янець-Подільська дієцезія.

Цього року єпископ Леон Дубравський очолює Духовну Раду міста Кам’янця-Подільського. Єпископ також розповів історію, як приклад важливості служіння священників.

У часи Другої світової війни якось один священник сповідав людей і до нього підійшов російський солдат. Священник його запитав чи той віруючий, а солдат відповів, що ні. – «А чому ж ти тоді прийшов?», – запитав його священник, а той йому, – «Тому, що ти даєш Бога».

«Отож, капелан дає Бога, як у слові Божому, так і в Євхаристії, – продовжив єпископ Леон. – І це дуже сьогодні допомагає солдатам, котрі воюють. Ви знаєте, що у солдата після сповіді з’являється дух відваги, віри в Бога і відчуття, що з ним є Господь. А як каже нам св. Апостол Павло: хто проти нас, коли з нами Бог?»

Особливо єпископ Дубравський наголосив на необхідності щоденної боротьби зі злом у сьогоднішній ситуації війни: «Той ворог, котрий до нас прийшов – це диявол у людському тілі. І він між нами не має успіху, і перемоги йому тут не бачити. Ми є з Богом, а ворог йде на нас зі злом. Він хоче від нас забрати все те, що святе. Думаю, що ці молитви, котрі щоденно ми проводимо у міській раді, хоча і короткі, але вони вселяють духа і силу, і тому ми переможемо. Ми віримо, бо з нами Бог!»

«Пам’ятайте, ми вас підтримуємо. Як казав колись один кардинал до семінаристів перед своїм від’їздом: я завдяки вашим молитвам, як на крилах лечу до Риму. Отже, ви нашими молитвами, як на крилах полетите до перемоги», – словами заохочення підсумував єпископ Леон.

Пригадуємо, що 27 жовтня 2022 року міський голова м. Кам’янця-Подільського Михайло Посітко вручив подячні грамоти представникам Духовної Ради міста. Метою заходу було виразити подяку за служіння військових капеланів для українських вояків, постійну допомогу для тимчасово переселених осіб, а також за щоденні ранішні молебні у міській раді.

Схожі новини:

Поширити новину: