Єпископ Дубравський: «Зло лютує, вбачаючи свій близький кінець»

Єпископ Дубравський: «Зло лютує, вбачаючи свій близький кінець»

Ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії єпископ Леон Дубравський звернувся до вірних із листом, закликаючи до ревнішої молитви та діл милосердя.

Про це пише CREDO.

Трагедія, що сталася 14 липня 2022 року, у Вінниці, де російські крилаті ракети вкотре «відбирають життя мирних жителів, у тому числі дітей, торкнулася кожного людського серця», зазначає владика. Як ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії, він висловлює співчуття родинам загиблих і запевняє в молитві за жертв «цього, без перебільшення, терористичного акту та злочину проти людяності».

На жаль, зазначає єпископ Дубравський, «росія обрала шлях смерті та зла, руйнування та брехні», але це означає, що «вона не може перемогти. Останнє слово завжди є за Богом, який заповідав нам любити, а не вбивати, творити мир, а не розпалювати війну». Єпископ закликає молитися, щоб Господь «просвітив серця російських окупантів та всіх, хто своїми вчинками, словами та бездіяльністю підтримує це нічим не виправдане кровопролиття».

Католики не втрачають надії на перемогу та віри в Боже Милосердя. Тому Пастир закликає вірних своєї дієцезії до ревнішої молитви, витривалості у чиненні добра та вірності Христовому Євангелію.

Єпископ Дубравський: «Зло лютує, вбачаючи свій близький кінець»

«Нехай ласка Божа огорне нашу Батьківщину, Господні ангели бережуть наших захисників, а заступництво Богородиці та всіх святих закриють небо над Україною та випросять нам мир», — завершує свій лист-звернення до вірних Кам’янець-Подільської дієцезії єпископ-ординарій Леон Дубравський.

Схожі новини:

Поширити новину: