Сестри Святого Павла з Шартр: солідарність та молитва за Україну

Сестри Святого Павла з Шартр: солідарність та молитва за Україну

Під час пленарного засідання Сестер Святого Павла з Шартр, що відбувається у Римі, сестри мали змогу почути конференцію о. Павла Вишковського ОМІ про актуальну ситуацію в Україні та побачити художній фільм «Вірити». На запрошення генеральної настоятельки згромадження сестри Марії Горетті о. Павло в неділю, 2 жовтня 2022 року, провів формаційну зустріч для майже 80 сестер цього Згромадження, що прибули в Рим із різних куточків світу.

Сестри Святого Павла з Шартр, зокрема, працюють у парафії Пресвятої Трійці в Обухові, де розташований головний дім делегатури Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні, а також в харківському Карітас-Спес. Складна ситуація змусила сестер залишити своє служіння в Харкові, проте вони планують туди повернутися, коли настане мир і ситуація стабілізується.

Багато сестер цього Згромадження у різних частинах світу моляться за мир в Україні, а генеральна мати Марія Горетті після зустрічі висловилася так: «Досвід України, який нам представив отець Павло, дуже сумний. Це країна, як видно з фільму «Вірити», має дуже болючу історію переслідувань в минулому і страждає також тепер. Ми знаємо, що війни народжуються з амбіцій і гордині, а не з бажання єдності і солідарності. Ми повні подиву для героїзму українців, що боронять свою країну, як і для зусиль, які докладає Католицька Церква, щоб допомогти всім людям, що потребують допомоги». Вона також наголосила, що в багатьох країнах Європи, зокрема у Швейцарії, Франції та Італії, сестри відчинили двері своїх монастирів, щоб прийняти громадян України, яких війна змусила шукати прихистку в інших країнах.

Схожі новини:

Поширити новину: