Архієпископ Мокшицький: довіряти Богу як свята Тереза від Дитяти Ісуса

Архієпископ Мокшицький: довіряти Богу як свята Тереза від Дитяти Ісуса

1 жовтня 2022 року на запрошення отців паллотинів до новозбудованого храму св. Терези від Дитятка Ісуса у Львові-Брюховичах, прибули вірні та священники з парафій Львова на храмове свято. Відпусту передували реколекції, які провів для місцевої спільноти о. Леонід Ярошинський SAC з Довбиша.

Про це пише сайт Львівської архідієцезії.

Вже десятий раз у цьому храмі на честь його покровительки відбулась відпустова урочистість з обрядом освячення троянд, яку цього разу очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький, Львівський Митрополит.

У проповіді архієпископ сказав: «Збираючись сьогодні в нижній частині храму і задумуючись, коли зможемо молитися у верхній, пригадуються мені фрагменти із життя нашої покровительки, особливо пов’язані з витривалістю.

Мрії і прагнення Терезки здавалися мало ймовірними і навіть не можливими втілитися в життя. Дехто казав, що це дитячі забавки, що коли підросте, їй все пройде i захоплена привабливістю світу забуде про Бога i про бажання вступити до монастиря.

Покровителька нашої парафії однак довела, що те, що для людей неможливе, для Бога – можливе. Від дев’яти років хотіла вступити до монастиря. I хоча багато хто відмовляв її від такого шляху i не бракувало труднощів, то витривалість була увінчана. Після кількох років старань та прохань довела, що ревна віра в Бога i наполегливість завжди рано чи пізно, допровадять до цілі. Допомогою в цьому виявилося відкриття Терезою вартості духовної сили. Вміла помічати Бога в звичайній щоденності…. Свята Терезко, доєднайся до наших прагнень і проси разом із нами: O, Господи, вчини нас знаряддям твого миру».

Архієпископ Мокшицький: довіряти Богу як свята Тереза від Дитяти Ісуса

Нагадаємо, парафія постала у жовтні 2012 року на базі реколекційного дому отців-паллотинів. Хрест і територію під будівництво храму освятили у 2014 році, а ще через два роки розпочалося будівництво храму. 21 червня 2016 року було освячено земельну ділянку та хрест на ній, а будівництво розпочалось 15 березня того ж року.

13 квітня 2019 р. архієпископ Мечислав Мокшицький освятив новозбудований парафіяльний храм св. Терези від Дитяти Ісуса. І хоча будівельні роботи на той час іще тривали, проте у нижньому храмі вже могли відбуватися богослужіння.

Станом на грудень 2021 року більшість робіт уже підходили до завершення, і парафіяльна громада готувалася відсвяткувати Різдво у верхньому храмі. Але 3 грудня 2021 р. пожежа, що спалахнула внаслідок зварювальних робіт, перекреслила ці плани й відсунула їх на невизначений термін. Сьогоднішній стан будови є приближений до стану храму перед пожежею.

Текст: Олександр Кусий

Схожі новини:

Поширити новину: