Чугуїв: зустріч духовенства Харківського деканату

Чугуїв: зустріч духовенства Харківського деканату

25 травня в парафії св. архієпископа Йосифа Більчевського міста Чугуїв відбулася деканальна зустріч духовенства і богопосвячених осіб Харківського деканату.

Про це повідомляє Харківсько-Запорізька дієцезія.

Зустріч розпочалася о 10:00 год. поклонінням Пресвятим Дарам. Після чого учасники слухали конференцію на тему: «Розпізнавання духів», яку виголосив о. Михайло Мірошник, настоятель цієї парафії.

Висвітлюючи тему, отець взяв за основу тексти Святого Письма, а саме слова з книги Діянь Апостолів (16, 16), першого послання до корінтян, а також «Духовні вправи св. Ігнатія Лойоли» (п. 313- 317).

«Є і між дарами різниця, але Дух той самий; різниця теж і між служінням, але Господь той самий. Різниця є і між ділами, але Бог той самий, який усе в усіх робить. Кожному дається виявлення Духа на спільну користь. Одному бо дається через Духа слово мудрости; іншому, згідно з тим самим Духом, слово знання; іншому віра у тім самім Дусі; іншому дар зцілення у тім єдинім Дусі; іншому сила творити чуда; іншому дар пророкування; іншому розпізнавання духів, іншому різні мови, іншому ж тлумачення мов. А все це чинить один і той же Дух, що розподілює кожному, як він хоче» (1Кор 12, 4-11).

Під час робочої зустрічі канцлер Харківсько-Запорізької дієцезії о. Григорій Семенков подякував о. Анатолію Клаку МІС, який до цього часу був деканом Харківського деканату і зачитав декрет про призначення нового декана – о. Михайла Мірошника, терміном на 5 років.

Були розглянуті поточні організаційні питання на перспективу і найближчі події й заходи, які відбуватимуться в деканаті. 

Святу Месу очолив о. Анатолій Клак МІС. Проповідь виголосив о. Анджей Камінські ОР, в якій звернув увагу на важливість визначення цілі приїзду й участі в подібних зустрічах в контексті періоду, який сьогодні переживає Церква – час приготування до Зішестя Святого Духа.

Чугуїв: зустріч духовенства Харківського деканату

Ділячись власним досвідом, о. Анджей акцентував, що перебуваючи в спільноті й на спільній молитві, а також під час братерської зустрічі, людина має можливість зміцнюватися і відновлюватися. Знаємо бо, що Божа благодать будує на натурі.

Зустріч завершилась смачним обідом, який гостинно приготували й послужили парафіяни: пан Роман, пані Тетяна, пані Галина й пані Ірина. Гостей обдарували запашними півоніями з парафіяльного городу і з позитивом й радістю всі учасники вирушили в дорогу. 

Схожі новини:

Поширити новину: