Отець Хом’як: підтримка дітей з інвалідністю – велика радість

Отець Хом'як: підтримка дітей з інвалідністю – велика радість

25 травня 2023 року в Луцьку на університетському стадіоні відбувся перший і унікальний Всеукраїнський турнір обʼєднаного жіночого футболу Спеціальної Олімпіади України за підтримки благодійної організації «Карітас-Спес Луцьк».

Про це повідомляється на сторінці організації.

Підтримувати фізичний розвиток дітей та молоді, популяризувати спорт для дітей і робити його відкритим та доступним передусім для дітей з особливими потребами – це важливе завдання, яке ставить перед собою Карітас.

Катерина Свіщева, співорганізаторка турніру, переконана, що такі змагання дають можливість дітям та молоді з інвалідністю показати спортивні здібності: «На полі грає сім спортсменок. Серед них четверо дівчаток мають особливі освітні потреби та троє нормотипових дівчаток. Це вперше такий формат».

Грандіозне відкриття заходу, захоплюючі матчі в дусі дружніх змагань та пізнавальна екскурсія історичними місцями для учасників – саме таким діти запам’ятають цей день. Разом із учасниками всі раділи та вболівали за їхні успіхи та перемоги, адже в Луцьку вперше відбулись змагання з футболу саме серед жіночих команд, в яких були особливі спортсменки.

Керівник Карітас-Спес Луцьк отець Павло Хом’як цей турнір називає можливістю дарувати радість: «Коли стосується дітей з особливими потребами з інтернатів, зі спецзакладів – це можливість подарувати дітям посмішку».

«Радіємо, що змогли стати частинкою цього дійства та завжди раді підтримувати дітей і нести у світ любов, що надихає», – пише команда Карітасу на своїй сторінці.

Схожі новини:

Поширити новину: