Київ: зустріч делегатури отців паллотинів

Київ: зустріч делегатури отців паллотинів

Від 22 до 23 травня у київському монастирі Товариства Католицького Апостольства (паллотини) відбулась зустріч отців, які служать на українських теренах та належать до делегатури Матері Божої Фатімської.

Про це повідомляє сторінка Паллотини в Україні.

На братерську зустріч прибули провінціал о. Вальдемар Павлік SAC, радник та економ о. Маріуш Малкєвіч SAC та місійний секретар о. Ян Олешко SAC, відомство якого підтримує служіння паллотинів в Україні.

Повідомлено, що служіння делегата отців паллотинів продовжує виконувати о. В’ячеслав Гриневич SAC.

Дводенна зустріч – час обговорення справ делегатури, викликів, які постали через війну, спільної молитви за мир та перемогу над ворогом, а також спілкування у братерському колі.

«Такі зустрічі для нас, паллотинів, дуже важливі, адже можемо обмінятись думками, обговорити труднощі, які виникають у непростий час війни. Це така свого роду родинна зустріч, можливість підбити підсумки вже зробленого, а також запланувати подальші кроки. Ми як священники, паллотини, маємо нагоду повернутись до свого коріння, витоків нашої духовності, наповнитись новими силами, почерпнути натхнення», – зазначив о. Гриневич SAC.

Нагадуємо, Товариство Католицького Апостольства засноване св. Вікентієм Паллотті (1795-1850). В Україні паллотини служать у Києві, Житомирі, Одесі, Довбиші, Білогір’ї, Брюховичах та ін.

Схожі новини:

Поширити новину: