Отець Гриневич: «Я відчув, що Папа та весь світ з нами»

Отець Гриневич: «Я відчув, що Папа та весь світ з нами»

Розмова з Президенткою «Карітас України» Тетяною Ставничою та Виконавчим Директором «Карітас-Спес Україна» о. В’ячеславом Гриневичем SAC про міжнародні зустрічі та аудієнцію у Папи Франциска. 

Як ми вже повідомляли, минулого тижня відбувалася Регіональна конференція мережі «Caritas Europa». Серед її учасників були пані Тетяна Ставнича, Президентка «Карітас України» та о. В’ячеслав Гриневич, SAC, Виконавчий Директор «Карітас-Спес Україна». Після нарад в Афінах вони прибули до Риму, де мали різні зустрічі в центральному офісі «Caritas Internationalis», у різних відомствах Апостольської Столиці та аудієнцію в Папи Франциска.В понеділок, 16 травня 2022 р., в осідку Радіо Ватикану відбулася прес-конференція за участю Генерального Секретаря «Caritas Internationalis» Алоїжуса Джонса, Директорки з міжнародної співпраці та гуманітарних питань «Caritas Europa» Сільвії Сінібальді та Тетяни Ставничої і о. В’ячеслава Гриневича, яка була присвячена реагуванню спільноти Карітас на кризу, спровоковану широкомасштабним вторгненням Росії в Україну. Опісля представники українських організацій завітали до студії Радіо Ватикану, де розповіли про деякі аспекти місії, яку здійснюють «Карітас України» та «Карітас-Спес Україна».

«Чи відбувалося якесь попереднє приготування, реагуючи на попередження про можливий напад?» – таким було перше запитання, на що наші гості відповіли:

Якими є основні напрямки несення допомоги?

Першими постраждалими на війні є діти. Яке служіння в цій ситуації здійснюють організації Карітас, якими є головні виклики?

З одного боку бачимо сплеск солідарності і зростання волонтерського руху, а з іншого – існує загроза загального погіршення матеріального становища людей. Яким чином відбувається приготування до реагування на цей виклик?

Пані Тетяна ділиться думками про те, що представники мережі з України можуть запропонувати міжнародним партнерам:

Отець В’ячеслав розповідає про зустріч з Папою Франциском:

Прощаючись, гості поділилися тим, з якими думками повертаються в Україну:

Прослухати всю розмову:

Схожі новини:

Поширити новину: