Папа: не звикаймо до війни, залишаймося близькими з українським народом

Папа: не звикаймо до війни, залишаймося близькими з українським народом

Після недільної молитви Папа Франциск скерував думку до Судану та до України, закликаючи не звикати до конфліктів і насильства.

Про це пише Vatican News.

«Дорогі браття й сестри, це сумно, але через місяць після спалаху насильства в Судані ситуація залишається важкою. Підтримуючи вже досягнені часткові угоди, повторюю свій щирий заклик відкласти зброю та прошу міжнародну спільноту не щадити жодного зусилля, щоби причинитися до переважання діалогу та полегшити страждання населення», – сказав Папа Франциск, промовляючи до учасників молитви «Царице Неба» в неділю, 21 травня 2023 року, а тоді додав: «Будь ласка, не звикаймо до конфліктів і насильства. Не призвичаюймося до війни, прошу вас. І надалі виявляймо близькість багатостраждальному українському народові».

Святіший Отець також склав привітання і подяку журналістам з нагоди Всесвітнього дня суспільних комунікацій, побажавши, щоб вони «завжди служили правді та спільному благу». Він теж нагадав, що розпочинається Тиждень Laudato si’, заохочуючи всіх «співпрацювати в піклуванні про наш спільний дім».

Схожі новини:

Поширити новину: