Папське привітання для асамблеї CELAM: завжди готові послужити останнім

Папське привітання для асамблеї CELAM: завжди готові послужити останнім

У посланні, яке кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу, надіслав від імені Папи Франциска учасникам Загальної асамблеї Ради єпископатів Латинської Америки й Карибського регіону, зазначається, що Святіший Отець закликає Церкву регіону чинити розпізнання спонук Святого Духа разом з усім Божим людом.

Про це пише Vatican News.

Папа Франциск молиться за те, щоби «ця асамблея принесла щедрі плоди для Церкви, що паломничає в Латинській Америці та на Карибах, щоби вона завжди була готовою служити, особливо, вбогим і марґіналізованим, розпізнаючи спонуки Святого Духа в синодальні поставі разом з усім святим Божим людом». Про це йдеться у посланні, яке кардинала П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу, надіслав від імені Святішого Отця учасникам 39-ї звичайної загальної асамблеї Ради єпископатів Латинської Америки й Карибського регіону (CELAM). Тема зустрічі, яка від 16 до 19 травня 2023 р. відбувається в Маяґуес, Пуерто-Ріко, звучить: «Колегіальність, церковність і синодальність задля місії».

У посланні, адресованому на ім’я Преосвященного Міґеля Кабрехоса, архієпископа Трухільйо і Президента CELAM, зазначається, що Святіший Отець дякує єпископам, які входять до керівництва об’єднання, за послання, надіслане з нагоди асамблеї, в якому вони запевняють його у своїй братній любові та молитовній близькості. У свою чергу Святіший Отець уділяє всім учасникам асамблеї своє Апостольську благословення, яке «радо поширює на усіх тих, хто ввірений їхній пастирській опіці».

Нове керівництво CELAM

В середу, 17 травня, учасники асамблеї обрали нове керіництво Ради. Президентом CELAM став Преосвященний Жайме Шпенґлер, Архиєпископ Порто-Алеґре та Президент Конференції Єпископів Бразилії, а віце-президентами – єпископ Хоче Луїс Асуахе Аяла з Венесуели та Хосе Домінґо Улльоа Мендьєта з Панами.

Схожі новини:

Поширити новину: