Луцька катедра зібрала душпастирів на Месі мира

Луцька катедра зібрала душпастирів на Месі мира

4 квітня 2023 р., у Великий Вівторок, як і щороку у Страсному Тижні, священники з усієї дієцезії приїхали до Луцького кафедрального собору, котрий є матір`ю всіх римсько-католицьких храмів дієцезії, щоб служити Святу Месу освячення Мира разом зі своїм єпископом Віталієм Скомаровським, котрий нещодавно був обраний головою Конференції єпископів України.

Ординарій освятив єлей хворих, а також єлей катехуменів та хризму (запашну олію, яка впродовж року використовуватиметься під час Таїнств Хрещення, Миропомазання і Священства), єлей для Таїнства Єлеопомазання хворих та єлей катехуменів. Опісля священники взяли ці єлеї до своїх парафій. Повідомляється на сайті Луцької дієцезії.

У префації про священство Христа і священницьке служіння мовиться:

«Христос (…) у своїй любові до братів вибирає людей, котрі через Рукоположення отримують участь у Його священницькій службі. В Його Ім’я вони відновлюють жертву, через яку Він відкупив людей, і приготовляють для Твоїх дітей пасхальну трапезу. Вони оточують любов’ю Твій святий народ, годують його Словом і зміцнюють Таїнствами. Жертвуючи своє життя для Тебе і для спасіння братів, вони прагнуть уподібнитися до Христа і складають Тобі свідчення віри і любові».

Священство – це участь у Христовому священстві. І завданням священника – це віддавати життя тим, до кого посилає Господь.

Все, що ми робимо, буде правдивим тоді, коли будемо зануреними в Христі. Це Він є головним режисером історії спасіння, в яку ми включаємось.

На завершення Літургії пролунали слова благословення єпископа Віталія, а також слова подяки та вітання склали священики дієцезії та молодь кафедральної парафії.

Фото: Луцька дієцезія, парафія Святого Духа у Маневичах

Схожі новини:

Поширити новину: