Єпископ Широкорадюк про нічну атаку на Одесу: дякуємо Богові, що без жертв

Єпископ Широкорадюк про нічну атаку на Одесу: дякуємо Богові, що без жертв

У ніч із 3 на 4 квітня 2023 року Одещина зазнала чергової масованої атаки іранських дронів-камікадзе, так званих «шахедів». З 17 запущених безпілотників українська ППО знищила 14, із них 13 — над Одещиною, і ще один – над Миколаївщиною. 

Про це повідомляє CREDO.

Як повідомила керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони Півдня Наталія Гуменюк в ефірі 24 каналу, ворог використав нову тактику, намагаючись заплутати українську ППО — зокрема, спрямував дрони зі східного узбережжя Азовського моря і на досить низькій висоті для того, щоб вони були максимально непомітні на підходах. 

Поточну ситуацію на Одещині і загалом на півдні України прокоментував єпископ-ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії Станіслав Широкорадюк.

«Для нас це вже далеко не вперше. Вороги знову лякали нас, не давали спати уночі. Єдина радість — це те, що крім одного «прильоту» по одному з підприємств в області, внаслідок чого виникла пожежа, решту дронів вдалося збити, так що на нас сипалися лише уламки. До центру міста нічого не долетіло. Нам заважали спати, але дякуємо Богові, що не було жертв, що не сталося нічого гіршого, крім морального дискомфорту; ось зараз знову, тільки-но ми закінчили Месу мира, як оголосили чергову повітряну тривогу, але ми вже якось до цього й звикли.  Загалом, зараз десь ситуація [у дієцезії] краща, десь гірша: наприклад, Очаків, який постійно бомбили, зараз бомблять вже менше, перестали постійно бомбити Миколаїв. Херсон ще обстрілюють регулярно, але ми маємо надію, що незабаром і там стане хоч трохи легше. Втім, не можна забувати, що багато населених пунктів тут, у нашій дієцезії, ворог вже просто знищив».

Схожі новини:

Поширити новину: