Варшава: на Хресній дорозі молитимуться за мир в Україні

Варшава: на Хресній дорозі молитимуться за мир в Україні
Хресна дорога 2022 року, фото – Gość

Варшавський митрополит кардинал Казімєж Нич повідомив, що центральна Хресна дорога, яка у Велику П’ятницю пройде вулицями Варшави, буде молитвою про справедливий мир в Україні.

Про це пише Gość.

Уже традиційно, щороку у Велику П’ятницю, духовенство та віряни Варшавської архідієцезії збираються на молитву у центрі столиці. Молебень Хресної дороги розпочнеться о 20:00 перед костелом св. Анни. Учасники пройдуть вулицями до Театральної площі, потім до площі Пілсудського і через Краківське передмістя повернуться до костелу св. Анни.

Варшавський митрополит зазначив, що цього року, як і минулого, учасники Хресної дороги молитимуться за Україну та біженців. «Запрошую до спільної молитви за цей страждаючий народ та про справедливий мир», – наголосив кардинал Нич та підкреслив, що ця молитва також вираз єдності зі св. Йоаном Павлом ІІ, який дуже добре розумів вагу миру та вартість людського життя, його гідність та цінність родини.

Нагадуємо, 20 березня католицькі єпископи Польщі звершували Євхаристію в намірі миру в Україні та за загиблих під час війни. Такі Меси відбуваютьсяв рамках ініціативи католицьких єпископатів Європи «Євхаристійний ланцюг».

Схожі новини:

Поширити новину: