Генерал Лицарів Йоана Павла ІІ: даймо своє свідчення віри

Генерал Лицарів Йоана Павла ІІ: даймо своє свідчення віри

Генерал Ордену Лицарів св. Йоана Павла ІІ скерував слово до братів-лицарів та людей доброї волі з нагоди річниці смерті св. Йоана Павла ІІ, що припадає на 2 квітня, і захисту доброго імені святого папи.

Мене звуть Кшиштоф Вонсовський. Я генерал лицарів святого Йоана Павла ІІ, наймолодшого католицького лицарського братства у світі. Ми були засновані саме 14 січня 2011 року у Варшаві, у Польщі. Того дня тодішній папа Римський Бенедикт XVI схвалив чудо за посередництвом померлого в 2005 році Папи Поляка. Ця подія стала для нас поштовхом заснувати чоловічу спільноту, яка формувала б чоловіків-католиків з усього світу відповідальними чоловіками, батьками та лідерами у своєму середовищі, за прикладом святого Йоана Павла ІІ.

Сьогодні в Польщі, через 17 років після смерті цього великого польського Папи, з’явилися брехливі неперевірені матеріали преси та публікації ЗМІ, які намагаються очорнити та знищити добру пам’ять про cвятого Йоана Павла Великого, звинувачуючи його, серед іншого, у приховуванні педофілії в Церкві. Це не відповідає дійсності. Ані дослідження, проведені в польських спеціалізованих установах, ані дослідження, проведені під час процесу беатифікації, а потім і канонізації. 

Лицарі святого Йоана Павла ІІ, кожного разу, коли в публічному просторі з’являється наклеп на святого Йоана Павла Великого, звертаються до суду, щоб законно захистити добре ім’я свого великого патрона. І ось як ми зробимо це і цього разу в майбутньому.

Законний шлях – це ще не все. Потрібна також молитва. Також твоя молитва. Молитва за покаяння людей, які ненавидять Бога, ненавидять Церкву, ненавидять святого Йоана Павла ІІ. 

Закликаю всіх віруючих і всіх людей доброї волі. Закликаю тебе. Звертаюся до вас у 18-ту річницю відходу святого Йоана Павла ІІ до дому Отця – 2 квітня 2023 року продемонструйте своє свідчення віри. 

В Польщі та скрізь, де лицарі святого Йоана Павла ІІ вже діють – у Канаді, Україні, Франції, Іспанії, на Філіппінах та в Сполучених Штатах  відбудуться процесії  на честь Святого Йоана Павла Великого. Організуйте також і ви таке богослужіння у вашій парафії. Запитайте свого настоятеля, чи бажає він заснувати спільноту лицарів святого Йоана Павла ІІ у своїй парафії. Лицарі святого Йоана Павла ІІ є живими проявами свідчення того, що те, чого навчав цей великий Папа, не померло, але все ще живе і актуальне. 

Пам’ятайте, що святий Йоан Павло ІІ був найактивнішим папою в історії Католицької Церкви. Він зробив величезний внесок у повалення єресі та комунізму в Європі, зупинив гонку атомних озброєнь і таким чином ми уникнули ядерного знищення всього світу. Навіть тільки за це ми винні йому вдячність. Встаньмо  разом зі  святим Йоаном Павлом Великим у Вербну Неділю, 2 квітня.

Схожі новини:

Поширити новину: