Папа: вода не повинна бути об’єктом марнотратства чи приводом для війни

Папа: вода не повинна бути об’єктом марнотратства чи приводом для війни

З нагоди Всесвітнього дня води Папа Франциск звернувся із закликом, присвяченим людям, які страждають від нестачі води, «блага першої необхідності».

Про це пише Vatican News.

Загальна аудієнція, яка в середу, 22 березня 2023 року, зібрала паломників з усього світу на площі Святого Петра у Ватикані на зустріч з Папою Франциском, збіглася із відзначенням Всесвітнього дня води. З цієї нагоди Святіший Отець присвятив цій темі окремий заклик, процитувавши словам з «Пісні створіння» святого Франциска Ассізького: «Славен будь, мій Господи, за сестру воду, надзвичайно потрібну, просту, дорогоцінну та чисту».

«У цих простих словах відчуваємо красу створіння та усвідомлення викликів, пов’язаних з необхідністю піклуватися про нього. В ці дні в Нью-Йорку відбувається друга Конференція ООН про воду. Молюся за добрі результати її праці та сподіваюся, що ця важлива подія зможе пришвидшити ініціативи на підтримку тих, хто страждає від нестачі води, цього блага першої необхідності. Вода, – наголосив Папа, – не може бути об’єктом марнотратства і зловживань, або приводом для війн, її потрібно зберегти для нашого добра і для добра майбутніх поколінь».

Схожі новини:

Поширити новину: