Львівська архідієцезія: свячення у бенедиктинському монастирі

Львівська архідієцезія: свячення у бенедиктинському монастирі

21 березня, у свято Переходу до Неба святого Отця Бенедикта, у бенедиктинському монастирі св. Йосифа, що в Солонці біля Львова, відбулося пресвітерське рукоположення брата Єфрема Міхальського OSB.

Про це пише CREDO.

Урочисту літургію очолив та уділив свячень пресвітерату архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський. Разом з архієпископом Святу Месу співслужив головний настоятель бенедиктинців о. Максиміліан Навара OSB. Був також брат Ізаак Капала OSB – пріор абатства в Любіні, де розпочинав свій монаший шлях і звідки прибув в Україну брат Єфрем Міхальський; численні священники, а також родина і друзі з Польщі.

У проповіді митрополит звернувся до брата Єфрема, ще диякона, з такими словами: «Прошу тебе, щоб ти собою не заступав Христа. Не тебе мають бачити люди, лише Христа. Не свою маєш проголошувати науку, лише Христову. Не свої благодаті маєш роздавати, а Христові. (…) А щоб роздавати благодаті, спочатку треба їх мати. Тож будь священником, який завжди шукає Божих благодатей. Здобувай їх у молитві Літургією годин, на Розарії, проходячи стояння Хресної дороги і адоруючи Господа у Пресвятих Дарах, приступаючи до таїнств і зміцнюючись Божим Словом».

А на завершення додав: «Шлях душпастирського служіння, який ми відкриваємо перед дияконом Єфремом, – нелегкий; але саме такого шляху потребує від нас світ, і такого шляху потребує охоплена війною Україна, яку для здійснення свого монашого і священницького служіння обрав наш кандидат до свячень».    

Після проповіді відбувся обряд рукоположення і бенедиктинська спільнота Львівської архідієцезії та орден бенедиктинців збагатилися ще одним священником, який працею та молитвою здобуватиме особисту святість і освячуватиме нею тих, кому буде служити.

Львівська архідієцезія: свячення у бенедиктинському монастирі

Нагадаємо, що свої дияконські свячення брат Єфрем також прийняв в Україні – 10 травня 2022 р. з рук архієпископа Мечислава Мокшицького, і що це вже другі священницькі свячення у стінах храму св. Бенедикта при монастирі св. Йосифа у Солонці. Два роки тому тут висвятили першого українського бенедиктинця – брата Леопольда Рудзінського.

Схожі новини:

Поширити новину: