Папа Франциск прийняв у Ватикані капітанів-регентів Сан-Маріно

Папа Франциск прийняв у Ватикані капітанів-регентів Сан-Маріно

Під час переговорів у Державному Секретаріаті сторони торкнулися, серед іншого, теми війни в Україні, міграції та посилення співпраці в сфері багатосторонності.

Про це пише Vatican News.

У понеділок, 20 березня 2023 року, Папа Франциск прийняв у Ватикані капітанів-регентів Сан-Маріно Луїзу Берті та Мануеля Чяватту. Розмова тривала приблизно пів години та завершилася обміном подарунками.

Опісля правителі Сан-Маріно зустрілися з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу, якого супроводжував монсеньйор Мірослав Ваховський, Заступник Секретаря у справах стосунків з державами і міжнародними організаціями. Як зазначається у повідомленні прес-служби Святого Престолу, під час переговорів у Державному Секретаріаті сторони відзначили чудові стосунки, що існують між Святим Престолом і Республікою Сан-Маріно та зупинилися на деяких темах, важливих для сан-марінського суспільства.

В подальшому були розглянуті деякі питання міжнародного характеру, з особливою увагою до перебігу війни в Україні, стосунків у Європі та міграції, висловивши обопільне бажання посилювати співпрацю в сфері багатосторонньої дипломатії.

Схожі новини:

Поширити новину: