Гнівань: урочистості у санктуарії св. Йосифа

Гнівань: урочистості у санктуарії св. Йосифа

В суботу, 18 березня 2023 року, у мальовничому подільському містечку Гнівань, у санктуарії святого Йосифа, хранителями якого є Місіонери Облати Марії Непорочної, відбувся відпуст на вшанування Обручника Пресвятої Богородиці, а нині захисника і покровителя цілої Церкви Христової.  

Почалася урочистість з виставлення Пресвятих Дарів, молитви Розарію, адорації в благоговійній тиші. Потім урочистий спів годинок до святого Йосифа лунав в святих стінах Санктуарію.

Надзвичайно  цікаву та змістовну конференцію проголосив отець Юзеф Кшишиха зі згромадження Місіонерів Матері Божої із Ля Салет, настоятель Браїлівського санктуарію Ісуса Назаренського.

Поклонитися святому Йосифу, скласти до його ніг свої молитви і отримати благословення в цей день прибули віряни з Вінниці, Браїлова, Калинівки, Жмеринки, Тиврова. Скористались благословенною можливістю і парафіяни Гнівані.

В богослужінні прийняли участь отець Марек Охляк ОМІ, новий провінціал Польської провінції Місіонерів Облатів Марії Непорочної, який лише місяць тому став польським провінціалом і перші свої кроки скерував до стражденної України; отець Вєслав Хойновські ОМІ, новий директор Польської Прокури Місійної; отець Віталій Подолян ОМІ, настоятель Делегатури Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні; декан отець Віталій Кащук, який є настоятелем парафії Святого Духа у Вінниці та віце ректором Вищої духовної семінарії «Redemptoris Mater»; отець Микола Мишовський, директор католицького інтернет часопису Credo, викладач Вищої духовної семінарії в м. Городок; отець Ярослав Гонсьорек, настоятель парафії Святих Петра і Павла в Калинівці, модератор руху «Світло життя»; отець Анджей Рак ОМІ з міста Тиврів, отець Павло Щука з Вінниці.

На завершення була можливість прийняти Скапулярій святого Йосифа.

В часі урочистості всі присутні дізнались багато цікавого і корисного про актуальність постаті захисника Святої Родини в цей, такий важкий і буремний для нашої батьківщини час.

Схожі новини:

Поширити новину: