Бердичів: духовні вправи у сестер терезіанок

Бердичів: духовні вправи у сестер терезіанок

Як повідомлялося, 10-12 березня у монастирі сестер терезіанок у Бердичеві відбулись реколекції для дівчат. Духовній віднові цими днями товаришувало гасло: «Вибір змінює життя».

У конференціях с. Антоніна Пухальська допомагала учасницям більше пізнати Вчителя, св. Терезу від Дитяти Ісус, свв. Людвіка і Зелію Мартен, а також засновника Згромадження Сестер Святої Терези від Дитяти Ісус слугу Божого єпископа Адольфа Петра Шельонжека як реальні приклади святості та відкриття своєї дороги. Говорили про вибір розуму та серця.

У розкладі дня був також передбачений час на молитву та Літургію, яку очолював о. Віталій Козак OCD. Крім того, був час на спілкування та працю в групах. Організатори передбачили час на творчість майстер клас під керівництвом с. Каміли Дзісь.

Учасниці також відвідали Всеукраїнський санктуарій Матері Божої Святого Скапулярію, в якому служать сестри терезіанки та взяли участь у молитовній програмі перед чудотворною іконою.

Згромадження Сестер Святої Терези від Дитяти Ісус було засноване 1 серпня 1936 року в Луцьку. На сьогоднішній день в Україні сестри мають два монастирі: у Бердичеві та Луцьку.

За матеріалами сторінки сестер терезіанок

Схожі новини:

Поширити новину: