Єпископи Європи дякують Папі Францискові за пастирську турботу

Єпископи Європи дякують Папі Францискові за пастирську турботу

Складаючи побажання Папі Францискові з нагоди десятиріччя обрання, очільники Ради Єпископських Конференцій Європи підносять разом з ним молитву за те, щоб якнайшвидше настав справедливий мир в Україні.

Про це пише Vatican News.

«Наші побажання – це вдячність за навчання, свідчення євангельського життя та духовне батьківство, з яким Ви нас провадите, та за Ваше широке та розповсюджене “вчення про Європу”», – читаємо у вітанні, яке від імені всіх єпископів континенту Папі Францискові склали очільники Ради Єпископських Конференцій Європи. У посланні, яке підписали Голова Ради архієпископ Ґінтарас Ґрушас та його заступники архієпископ Ладіслав Немет і кардинал Жан-Клод Оллеріш, згадуються такі події, як візит до Європейського Парламенту та Ради Європи, вручення премії Карла Великого та зустріч з главами держав і урядів ЄС у шістдесяту річницю Римської угоди.

«Саме під час цієї зустрічі, Святіший Отче, Ви підкреслили, що батьки-засновники нагадують нам про те, що Європа – це не збір правил, які потрібно зберігати, не набір протоколів і процедур, яких дотримуватися. Вона є життям, способом розуміння людини, починаючи від її трансцендентної та невід’ємної гідності», – пишуть вони, дякуючи також і за слова заохочення, які прозвучали в контексті відзначення 50-річчя Ради Єпископських Конференцій Європи, нагадуючи про те, що «Господь покликав нас до чудесного діла, яким є трудитися над тим, щоби його дім був дедалі гостиннішим», а також допомагати Європі «наново відкривати християнські цінності, що лежать в основі її тотожності».

«Дякуємо, Святіший Отче, за те, що протягом цього останнього року, відколи розпочалося вторгнення в Україну, Ви невтомно закликаєте покласти край війні та молитеся за жертви цього конфлікту. Разом з нашими церковними спільнотами хочемо поєднати наш голос з Вашим, повторюючи заклик до тих, хто керує народами, щоб якнайшвидше був досягнутий справедливий мир для українського народу», – читаємо у вітальному листі Ради Єпископських Конференцій Європи з нагоди десятиріччя обрання Папи Франциска, якого ієрархи запевняють у своїй молитві та бажають заступництва Пречистої Діви Марії та Небесних покровителів Європи.

Схожі новини:

Поширити новину: