ВРЦіРО: співпраця з владою задля підтримки родин полонених

ВРЦіРО: співпраця з владою задля підтримки родин полонених

Команда Уповноваженого зі зниклих безвісти обговорила з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій шляхи посилення співпраці на обласному рівні.

Чергова зустріч Уповноваженого Олега Котенка з релігійними діячами відбулася 28 лютого 2023 року в Києві, повідомляє ВРЦіРО.

Представники ВРЦіРО поділилися досвідом підтримки родин полонених і зниклих безвісти, а також результатами заходів, спрямованих на повернення додому українців, які опинилися в російському полоні. Цю гуманітарну діяльність церкви і релігійні організації України ведуть ще з 2014 року.

На зустрічі було обговорено нові шляхи співпраці Офісу Уповноваженого з представниками ВРЦіРО та було домовлено про сприяння та більш широку допомогу з боку Ради Церков на обласних та регіональних рівнях.

«У родин зниклих безвісти є великий запит на духовну підтримку, на допомогу від релігійних організацій. Віра їх рятує. Ми шануємо участь духовенства у цій справі. Й сподіваємося на довгу та плідну співпрацю. Разом ми зможемо підставити плече сім’ям, які переживають найскладніші часи, надати їх допомогу. А врешті – перемогти!» – наголосив під час зустрічі Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

Схожі новини:

Поширити новину: